Při nákupu nad 1200 Kč máte dopravu zdarma!

Platby

Platební metoda Cena
Dobírka 35 Kč
Bankovní převod -10
Platba kartou on-line zdarma
Google Pay zdarma
Apple Pay zdarma

Dobírka

Cena: 35 Kč

Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém zaplatíte za zboží kurýrovi, poštovnímu doručovateli nebo na výdejním místě v hotovosti i platební kartou.

Bankovním převodem

Cena: zdarma

Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Údaje budou automaticky odeslány na Váš email. Expedice zboží je možná až po přijetí platby na náš účet.

Platba kartou on-line

Cena: zdarma

Platba kartou je bezpečná. Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení, což je nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Po dokončení objednávky budete přesměrování na zabezpečené stránky banky, kde zadáte požadované údaje pro platbu.

GoPay     Verified by Visa     Mastercard SecureCode     VISAVisa ElectronMastercard     Maestro

Google Pay

Cena: zdarma

Google Pay je služba, která umožňuje jednoduché placení prostřednictvím mobilu nebo online na internetu. K mobilnímu placení je zapotřebí si stáhnout aplikaci Google Pay v Google Store. Karty v Google Pay jsou bezpečně uložené, při placení v e-shopech nemusíte opisovat platební údaje.

Google Pay

Apple Pay

Cena: zdarma

Apple Pay je služba, která umožňuje jednoduché placení prostřednictvím mobilu nebo online na internetu. K placení je zapotřebí mít mobilní telefon se systémem iOS 8.1 nebo novější. Počítač se systémem macOS Sierra nebo novější. 

Apple Pay